Origin Storage Solutions Samsung DDR5 - Modul - 32 GB - DIMM), 288-PIN
Origin Storage Solutions Samsung M425R4GA3BB0-CQK (1 x 32GB, 4800 MHz, DDR5-RAM, SO-DIMM), RAM, Grün
Origin Storage Solutions Origin Storage 8GB DDR4 3200MHz UDIMM 1Rx8 Non-ECC 1.2V,
Origin Storage Solutions Origin Storage OM16G43200SO2RX8NE12 (1 x 16GB, 3200 MHz, DDR4-RAM, SO-DIMM), RAM, Türkis
Origin Storage Solutions Origin Storage 8GB DDR4-3200 SODIMM 1RX8 1.2V NON-ECC 1.2V
Origin Storage Solutions Origin Storage – DDR4 - Modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN
| Eigenschaft | Wert |
|---|---|
| Allgemein | |
| Marke | Origin Storage Solutions |
| EAN | 5056006143277 |
| Gelistet seit | August 2023 |
| Eigenschaft | Wert |
|---|---|
| Ausstattung | |
| Speicherlayout | 1x 32 GB |
| Eigenschaft | Wert |
|---|---|
| Leistungsmerkmale | |
| Arbeitsspeichergeschwindigkeit | 2666 MHz |
| Eigenschaft | Wert |
|---|---|
| Speicher | |
| Arbeitsspeicherkapazität | 32 GB |
| Arbeitsspeichertyp | ECC, DDR4, DIMM 288-Pin |